O firmie

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe VICTOR jest polską firmą produkującą elegancką odzież męską. Od czasu powstania w 1996 roku proponujemy naszym klientom ubrania najwyższej jakości począwszy od strojów biznesowych, wizytowych po linię klubową. Specjalizujemy się w produkcji garniturów, marynarek, płaszczy i kurtek

Znakiem rozpoznawczym kolekcji odzieży VICTOR jest perfekcja kroju, ponadczasowa klasyka, elegancja dopracowana w najdrobnieszym szczególe. Nowością w naszych salonach jest możliwość dowolnego zestawiania poszczególnych elementów kolekcji - WSZYSTKO DLA MĘŻCZYZNY.

Gwarancją jakości naszych produktów jest zastosowanie materiałów z najlepszych tkalni o światowym prestiżu. Różnorodne surowcowo tkaniny charakteryzujące się niskimi wskaźnikami gniotliwości, bogatą kolorystyką oraz fakturą, stanowią o wysokich walorach estetycznych i użytkowych. Niekonwencjonalne wzory powstające w naszej firmie, nowoczesny park maszynowy, doświadczona załoga, a także ścisły nadzór produkcji - to niewątpliwie nasze atuty. Wszysto to sprawia iż jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość odpowiadającą światowym trendom mody przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo korzystnych cen. Victor to sieć salonów firmowych oraz stoisk branżowych. Nasze kolekcje znalazły uznanie zarówno wśród odbiorców krajowych jak i zagranicznych na Litwie, Ukrainie, Czechach, Słowacji. Współpracujemy z producentem koszul firmą Omega.

KOLEKCJA